Classificació 1a divisió

# Equip J G E P Pt
1 OLÍMPIC 18 16 0 2 48
2 VILAREAL 18 13 2 3 41
3 TRAVESURAS F.C. 18 13 1 4 40
4 MCLAN 18 12 2 4 38
5 MALAGUITA FC 18 7 1 10 22
6 MAGICIAN F.C. 17 7 0 10 21
7 LA ULTIMA TABERNA 18 6 1 11 19
8 VILADORTMUND 18 4 2 12 14
9 TALLERES BAIDEZ FC 17 3 1 13 10
10 YAYO VALLECANO 18 3 0 15 9

Classificació 2a divisió

# Equip J G E P Pt
1 MAGOHI E HIJOS 18 15 2 1 47
2 DTRANQUIS FC 18 13 1 4 40
3 SONS OF ST. BOI F.C. 18 13 0 5 39
4 REPESCAOS DE ORO 18 9 3 6 30
5 MURITOS FC 18 10 0 8 30
6 VIEJAS GLORIAS 18 9 1 8 28
7 TABITR3S 18 5 2 11 17
8 ROSTISSERIA EL SURTIDOR 18 4 3 11 15
9 ISOTOPOS 18 4 1 13 13
10 ACTIMEL ReUNITED 18 1 1 16 4

Classificació 3a divisió

# Equip J G E P Pt
1 POTABLAVA FC 18 13 1 4 40
2 ZIPOTE UNITED 18 12 3 3 39
3 APELO XIII 18 12 3 3 39
4 MINABO DE KIEV 18 11 0 7 33
5 LECHE ESTHER 18 9 3 6 30
6 MAMMAFIORE 18 8 1 9 25
7 CANARINHA IBERIANA 18 7 1 10 22
8 ESPRATANOS 18 6 1 11 19
9 LA NARANJA FATÍDICA 18 4 0 14 12
10 SATANIBOL 18 1 1 16 4

Classificació Lliga Caps de setmana

# Equip J G E P Pt
1 HANNOVER NÁ 19 15 0 4 45
2 PRAT CITY 19 13 2 4 41
3 VECCHIA SIGNORA 19 13 1 5 40
4 LA CREMA F.C. 19 11 0 8 33
5 CANARINHA FC 18 10 2 6 32
6 MACABI DE LEVANTAR 18 9 1 8 28
7 LA GANCHIRINHA 17 9 0 8 27
8 BERBERECHOS 19 9 0 10 27
9 DREAMTEAM L-H 20 8 2 10 26
10 BOCA SENIORS 19 7 2 10 23

Calendari Lliga F7 Baix llobregat

<< < Març 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
27 28 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31 01 02
71 entradas en el mes Març 2017 71 entradas en el mes Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 13
20:00 ROSTISSERIA EL SURTIDOR - DTRANQUIS FC 3:4
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 17
21:00 CANARINHA IBERIANA - POTABLAVA FC 7:10
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 14
22:00 TRAVESURAS F.C. - MALAGUITA FC 3:2
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 17
22:00 ESPRATANOS - LECHE ESTHER 1:4
4 entradas en 01. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 17
20:00 LA NARANJA FATÍDICA - SATANIBOL 7:2
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 17
21:00 MCLAN - LA ULTIMA TABERNA 5:8
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 17
21:00 APELO XIII - MINABO DE KIEV 8:2
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 17
22:00 MALAGUITA FC - MAGICIAN F.C. 7:8
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 17
22:00 TALLERES BAIDEZ FC - VILAREAL 4:5
5 entradas en 02. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 17
20:00 ZIPOTE UNITED - MAMMAFIORE 9:3
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 17
21:00 OLÍMPIC - YAYO VALLECANO 10:2
2 entradas en 03. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 18
20:00 REPESCAOS DE ORO - ISOTOPOS 10:6
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 18
21:00 LA ULTIMA TABERNA - TRAVESURAS F.C. 3:4
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 18
21:00 TABITR3S - MAGOHI E HIJOS 2:11
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 VILADORTMUND - OLÍMPIC 0:5
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 VIEJAS GLORIAS - ROSTISSERIA EL SURTIDOR 6:4
5 entradas en 06. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 8
21:00 VIEJAS GLORIAS - DTRANQUIS FC 1:4
1 entrada en 07. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 LECHE ESTHER - CANARINHA IBERIANA 10:0
1 entrada en 08. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 18
20:00 SONS OF ST. BOI F.C. - DTRANQUIS FC 3:4
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 18
20:00 POTABLAVA FC - ZIPOTE UNITED 5:5
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 18
21:00 ACTIMEL ReUNITED - MURITOS FC 5:10
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 18
21:00 SATANIBOL - APELO XIII 3:5
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 VILAREAL - MCLAN 1:4
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 MINABO DE KIEV - ESPRATANOS 5:3
6 entradas en 09. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 18
21:00 MAMMAFIORE - LA NARANJA FATÍDICA 8:4
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 18
22:00 YAYO VALLECANO - MALAGUITA FC 5:8
2 entradas en 10. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 TABITR3S - LA NARANJA FATÍDICA 6:5
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 TRAVESURAS F.C. - REPESCAOS DE ORO 6:5
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 ISOTOPOS - ACTIMEL ReUNITED 8:4
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 VIEJAS GLORIAS - SONS OF ST. BOI F.C. 3:4
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 LA ULTIMA TABERNA - MAGICIAN F.C. 5:0
5 entradas en 13. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
20:00 MAGOHI E HIJOS - POTABLAVA FC 0:7
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 TALLERES BAIDEZ FC - APELO XIII 8:5
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 12
22:00 MCLAN - OLÍMPIC 5:9
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 CANARINHA IBERIANA - ESPRATANOS 4:4
4 entradas en 15. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 DTRANQUIS FC - SATANIBOL 3:3
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 MCLAN - ROSTISSERIA EL SURTIDOR 9:4
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 VILAREAL - MURITOS FC 6:2
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 VILADORTMUND - MINABO DE KIEV 3:2
4 entradas en 16. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
20:00 YAYO VALLECANO - MAMMAFIORE 5:3
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
21:00 MALAGUITA FC - ZIPOTE UNITED 5:0
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 1
22:00 OLÍMPIC - LECHE ESTHER 9:2
3 entradas en 17. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
20:00 REPESCAOS DE ORO - TABITR3S 7:3
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
21:00 LA NARANJA FATÍDICA - ISOTOPOS 4:9
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
21:00 ACTIMEL ReUNITED - TRAVESURAS F.C. 5:7
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 MAGICIAN F.C. - VILAREAL 0:5
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 MURITOS FC - VIEJAS GLORIAS 3:3
5 entradas en 20. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 16
22:00 MAGICIAN F.C. - OLÍMPIC 7:9
1 entrada en 21. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
20:00 POTABLAVA FC - TALLERES BAIDEZ FC 7:6
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
21:00 APELO XIII - CANARINHA IBERIANA 2:2
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 ESPRATANOS - MAGOHI E HIJOS 4:8
3 entradas en 22. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
21:00 MINABO DE KIEV - MCLAN 2:10
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
21:00 ROSTISSERIA EL SURTIDOR - DTRANQUIS FC 3:9
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 SATANIBOL - VILADORTMUND 2:7
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 SONS OF ST. BOI F.C. - LA ULTIMA TABERNA 5:7
4 entradas en 23. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
20:00 TABITR3S - ISOTOPOS 5:4
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 SONS OF ST. BOI F.C. - MURITOS FC 3:3
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 REPESCAOS DE ORO - ACTIMEL ReUNITED 15:1
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 LA ULTIMA TABERNA - VILAREAL 5:7
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 TRAVESURAS F.C. - LA NARANJA FATÍDICA -:-
5 entradas en 27. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
20:00 CANARINHA IBERIANA - MAGOHI E HIJOS -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 APELO XIII - POTABLAVA FC -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 2
22:00 LECHE ESTHER - MALAGUITA FC -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 TALLERES BAIDEZ FC - ESPRATANOS -:-
4 entradas hoy 29. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 ROSTISSERIA EL SURTIDOR - MINABO DE KIEV -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 DTRANQUIS FC - VILADORTMUND -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 MCLAN - SATANIBOL -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 VIEJAS GLORIAS - MAGICIAN F.C. -:-
4 entradas en 30. Març 2017
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
20:00 MALAGUITA FC - YAYO VALLECANO -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
21:00 OLÍMPIC - ZIPOTE UNITED -:-
Lliga F7 Baix Llobregat 2016-2017 COPA-Jornada 3
22:00 LECHE ESTHER - MAMMAFIORE -:-
3 entradas en 31. Març 2017

Calendari Lliga F7 Caps de setmana

<< < Març 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
27 28 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
24 entradas en el mes Març 2017 24 entradas en el mes Març 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 18
16:00 HANNOVER NÁ - BOCA SENIORS 5:0
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 18
16:00 RECREATIVO DE JUERGA - MACABI DE LEVANTAR 1:6
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 18
17:00 PRAT CITY - DREAMTEAM L-H 5:0
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 18
17:00 LA CREMA F.C. - WOLFRAMIO'74 4:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 15
18:00 VECCHIA SIGNORA - CANARINHA FC 3:1
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 18
18:00 BERBERECHOS - DRINK TEAM 6:3
6 entradas en 04. Març 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
16:00 LA GANCHIRINHA - HANNOVER NÁ -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
16:00 MACABI DE LEVANTAR - LA CREMA F.C. 1:5
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
17:00 DREAMTEAM L-H - CANARINHA FC 8:4
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
18:00 WOLFRAMIO'74 - PRAT CITY 2:9
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
18:00 BOCA SENIORS - BERBERECHOS 1:8
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 19
19:00 VECCHIA SIGNORA - RECREATIVO DE JUERGA 4:5
6 entradas en 11. Març 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 20
16:00 LA CREMA F.C. - VECCHIA SIGNORA 4:5
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 20
17:00 BERBERECHOS - LA GANCHIRINHA 5:4
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 20
17:00 MACABI DE LEVANTAR - WOLFRAMIO'74 2:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 20
18:00 RECREATIVO DE JUERGA - DRINK TEAM 4:9
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 20
18:00 HANNOVER NÁ - DREAMTEAM L-H 5:0
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 6
19:00 BERBERECHOS - BOCA SENIORS 1:4
6 entradas en 18. Març 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
16:00 PRAT CITY - HANNOVER NÁ 5:6
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
17:00 DRINK TEAM - LA CREMA F.C. 0:4
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
17:00 DREAMTEAM L-H - BERBERECHOS 0:5
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
18:00 WOLFRAMIO'74 - CANARINHA FC 4:5
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
18:00 VECCHIA SIGNORA - MACABI DE LEVANTAR 7:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 21
19:00 BOCA SENIORS - RECREATIVO DE JUERGA 2:1
6 entradas en 25. Març 2017