Inscripcions obertes Lligues 2017-18

Obrim inscripcions per la temporada vinent! No espereu a setembre!! Tindreu la plaça assegurada i a més el millor preu possible!

Encara no coneixeu l'oferta promocional?

Necessiteu més informació? Inscriviu-vos aquí!

Classificació Lliga Prèvia - GRUP A

# Equip J G E P Pt
1 REPESCAOS DE ORO 6 6 0 0 18
2 ULTIMA TABERNA 6 5 0 1 15
3 EIBAR DE MOE 6 4 0 2 12
4 PRAT CITY 6 4 0 2 12
5 ACABAOS FC 6 3 1 2 10
6 LA BOMBA 6 3 0 3 9
7 BADGALVED 6 3 0 3 9
8 ACTIMEL 6 1 0 5 3
9 ISOTOPOS 6 0 1 5 1
10 ROSTISSERIA SURTIDOR 6 0 0 6 0

Classificació Lliga Prèvia - GRUP B

# Equip J G E P Pt
1 THE PUCHIS 5 4 0 1 12
2 SATANIBOL 6 3 0 3 9
3 APELO XIII 4 3 0 1 9
4 CANARINHA IBERIANA 6 3 0 3 9
5 KING OF KING 4 3 0 1 9
6 MAGOHI E HIJOS 5 3 0 2 9
7 PENETHINAIKOS 5 2 0 3 6
8 COSTA MARFIL 5 1 0 4 3
9 ESPRATANOS 6 1 0 5 3

Classificació Lliga Prèvia - GRUP C

# Equip J G E P Pt
1 DTRANQUIS FC 5 4 1 0 13
2 CAIMANES 5 4 0 1 12
3 MCLAN 4 4 0 0 12
4 ORMA TEAM 4 2 1 1 7
5 SEQUEDA FC 4 2 1 1 7
6 MALAGUITA FC 4 1 1 2 4
7 CIRERA MECÀNICA 4 1 0 3 3
8 PRATINAIKOS 5 0 0 5 0
9 AIGÜES BCN 5 0 0 5 0

Classificació Lliga Prèvia - GRUP D

# Equip J G E P Pt
1 OLÍMPIC 5 5 0 0 15
2 TRAVESURAS F.C. 4 4 0 0 12
3 YAYO VALLECANO 4 3 1 0 10
4 ZIPOTE UNITED 5 3 0 2 9
5 BALLANTHINAIKOS 4 2 0 2 6
6 LECHE ESTHER 5 1 0 4 3
7 SU HIJITA 4 1 0 3 3
8 MAMMAFIORE 4 0 1 3 1
9 BOCA SENIORS 5 0 0 5 0

Calendari Lliga Prèvia

<< < Novembre 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
55 entradas en el mes Novembre 2017 55 entradas en el mes Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
21:00 CAIMANES - MALAGUITA FC 5:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
21:00 CIRERA MECÀNICA - PRATINAIKOS 2:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
22:00 AIGÜES BCN - DTRANQUIS FC 4:7
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
22:00 SEQUEDA FC - ORMA TEAM 5:5
4 entradas en 02. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
20:00 BALLANTHINAIKOS - TRAVESURAS F.C. 7:10
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
21:00 BOCA SENIORS - ZIPOTE UNITED 4:5
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
22:00 MAMMAFIORE - YAYO VALLECANO 4:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 3
22:00 LECHE ESTHER - OLÍMPIC 4:13
4 entradas en 03. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
20:00 ACABAOS FC - EIBAR DE MOE 5:0
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 LA BOMBA - ULTIMA TABERNA 4:7
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 ISOTOPOS - PRAT CITY 2:9
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 ROSTISSERIA SURTIDOR - REPESCAOS DE ORO 6:7
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 ACTIMEL - BADGALVED 2:6
5 entradas en 06. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
20:00 APELO XIII - SATANIBOL 5:7
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 CANARINHA IBERIANA - MAGOHI E HIJOS 5:0
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 COSTA MARFIL - THE PUCHIS 3:7
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 ESPRATANOS - KING OF KING 1:6
4 entradas en 08. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
20:00 ZIPOTE UNITED - MAMMAFIORE 8:2
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 PRATINAIKOS - CAIMANES 3:6
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 DTRANQUIS FC - SEQUEDA FC 2:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 MCLAN - CIRERA MECÀNICA 9:2
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 ORMA TEAM - AIGÜES BCN 5:1
5 entradas en 09. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
21:00 OLÍMPIC - BALLANTHINAIKOS 10:5
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 SU HIJITA - LECHE ESTHER 7:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 4
22:00 YAYO VALLECANO - BOCA SENIORS 7:4
3 entradas en 10. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 ACABAOS FC - ISOTOPOS 4:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 ULTIMA TABERNA - ROSTISSERIA SURTIDOR 4:2
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 PRAT CITY - ACTIMEL 7:0
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 BADGALVED - LA BOMBA 0:6
4 entradas en 13. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
21:00 EIBAR DE MOE - REPESCAOS DE ORO 3:5
1 entrada en 14. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 MAGOHI E HIJOS - THE PUCHIS 3:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
21:00 SATANIBOL - PENETHINAIKOS 4:3
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 CANARINHA IBERIANA - COSTA MARFIL 8:3
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 APELO XIII - ESPRATANOS 8:1
4 entradas en 15. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
21:00 CAIMANES - CIRERA MECÀNICA 7:3
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
21:00 AIGÜES BCN - MALAGUITA FC 1:11
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 ORMA TEAM - DTRANQUIS FC 3:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 PRATINAIKOS - MCLAN 3:6
4 entradas en 16. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
20:00 YAYO VALLECANO - ZIPOTE UNITED 6:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
21:00 OLÍMPIC - SU HIJITA 10:3
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 BOCA SENIORS - TRAVESURAS F.C. 3:5
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 5
22:00 BALLANTHINAIKOS - LECHE ESTHER 11:10
4 entradas en 17. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
21:00 LA BOMBA - PRAT CITY 4:2
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
21:00 ROSTISSERIA SURTIDOR - BADGALVED 2:3
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
22:00 REPESCAOS DE ORO - ULTIMA TABERNA 10:6
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
22:00 ISOTOPOS - EIBAR DE MOE 5:9
4 entradas en 20. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
21:00 ACTIMEL - ACABAOS FC 3:4
1 entrada en 21. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
20:00 COSTA MARFIL - MAGOHI E HIJOS 7:5
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
21:00 KING OF KING - SATANIBOL 4:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
22:00 PENETHINAIKOS - ESPRATANOS 3:1
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
22:00 CANARINHA IBERIANA - APELO XIII 2:5
4 entradas en 22. Novembre 2017
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
20:00 MCLAN - CAIMANES 5:2
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
20:00 PRATINAIKOS - ORMA TEAM 3:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
20:00 SEQUEDA FC - AIGÜES BCN 6:4
Lliga Prèvia 2017-18-Jornada 6
20:00 MALAGUITA FC - DTRANQUIS FC 2:2
4 entradas en 23. Novembre 2017

Classificació Lliga Caps de setmana

# Equip J G E P Pt
1 LA GANCHIRINHA 4 3 0 1 9
2 PRAT CITY 3 3 0 0 9
3 DIABLOS ROJOS 4 3 0 1 9
4 COLOMBIA 4 2 1 1 7
5 SUPERBEBIENTES 4 2 0 2 6
6 DRINK TEAM 3 1 0 2 3
7 BERBERECHOS 2 1 0 1 3
8 ESFINTER DE MILANO 4 1 0 3 3
9 HANNOVER NÁ 4 1 0 3 3
10 LOS PRINCESOS 4 0 1 3 1

Calendari Lliga Caps de setmana

<< < Novembre 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
18 entradas en el mes Novembre 2017 18 entradas en el mes Novembre 2017
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 2
17:00 PRAT CITY - LA GANCHIRINHA 3:2
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 2
17:00 DIABLOS ROJOS - ESFINTER DE MILANO 4:0
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 2
18:00 SUPERBEBIENTES - LOS PRINCESOS 2:1
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 2
18:00 COLOMBIA - HANNOVER NÁ 4:0
4 entradas en 04. Novembre 2017
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 3
16:00 LA GANCHIRINHA - HANNOVER NÁ 4:2
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 3
16:00 DRINK TEAM - DIABLOS ROJOS 3:4
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 3
17:00 LOS PRINCESOS - COLOMBIA 3:3
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 3
18:00 ESFINTER DE MILANO - SUPERBEBIENTES 3:6
4 entradas en 11. Novembre 2017
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 4
16:00 DIABLOS ROJOS - LA GANCHIRINHA 2:8
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 4
17:00 HANNOVER NÁ - DRINK TEAM 0:5
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 4
17:00 BERBERECHOS - LOS PRINCESOS 5:2
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 4
18:00 SUPERBEBIENTES - PRAT CITY 6:8
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 4
18:00 COLOMBIA - ESFINTER DE MILANO 2:4
5 entradas en 18. Novembre 2017
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 5
16:00 LA GANCHIRINHA - DRINK TEAM -:-
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 5
17:00 HANNOVER NÁ - BERBERECHOS -:-
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 5
17:00 ESFINTER DE MILANO - LOS PRINCESOS -:-
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 5
18:00 DIABLOS ROJOS - SUPERBEBIENTES -:-
F7 Caps de setmana 2017-2018-Jornada 5
18:00 PRAT CITY - COLOMBIA -:-
5 entradas en 25. Novembre 2017