Classificació 1a divisió

# Equip J G E P Pt
1 OLÍMPIC 10 10 0 0 30
2 MCLAN 10 8 1 1 25
3 VILAREAL 10 6 2 2 20
4 TRAVESURAS F.C. 10 6 1 3 19
5 LA ULTIMA TABERNA 10 4 1 5 13
6 MAGICIAN F.C. 10 4 0 6 12
7 MALAGUITA FC 10 4 0 6 12
8 TALLERES BAIDEZ FC 10 2 1 7 7
9 YAYO VALLECANO 10 2 0 8 6
10 VILADORTMUND 10 0 2 8 2

Classificació 2a divisió

# Equip J G E P Pt
1 MAGOHI E HIJOS 10 9 1 0 28
2 SONS OF ST. BOI F.C. 11 9 0 2 27
3 MURITOS FC 11 8 0 3 24
4 DTRANQUIS FC 10 6 0 4 18
5 REPESCAOS DE ORO 11 5 1 5 16
6 VIEJAS GLORIAS 10 4 1 5 13
7 ISOTOPOS 10 3 1 6 10
8 TABITR3S 10 3 1 6 10
9 ACTIMEL ReUNITED 11 1 1 9 4
10 ROSTISSERIA EL SURTIDOR 10 0 2 8 2

Classificació 3a divisió

# Equip J G E P Pt
1 ZIPOTE UNITED 11 9 1 1 28
2 POTABLAVA FC 10 8 0 2 24
3 APELO XIII 10 6 2 2 20
4 MAMMAFIORE 11 6 1 4 19
5 MINABO DE KIEV 11 6 0 5 18
6 LECHE ESTHER 10 4 2 4 14
7 CANARINHA IBERIANA 11 4 0 7 12
8 ESPRATANOS 11 3 1 7 10
9 LA NARANJA FATÍDICA 10 2 0 8 6
10 SATANIBOL 11 1 1 9 4

Classificació Lliga Caps de setmana

# Equip J G E P Pt
1 PRAT CITY 10 7 2 1 23
2 HANNOVER NÁ 10 7 0 3 21
3 VECCHIA SIGNORA 9 6 1 2 19
4 CANARINHA FC 10 6 1 3 19
5 MACABI DE LEVANTAR 10 6 1 3 19
6 LA GANCHIRINHA 10 6 0 4 18
7 LA CREMA F.C. 9 6 0 3 18
8 DREAMTEAM L-H 9 4 1 4 13
9 DRINK TEAM 10 3 1 6 10
10 BERBERECHOS 10 3 0 7 9

Calendari Lliga F7 Baix llobregat

<< < Gener 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
31 entradas en el mes Gener 2017 31 entradas en el mes Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 ISOTOPOS - TABITR3S 5:0
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 LA NARANJA FATÍDICA - POTABLAVA FC 6:4
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 LA ULTIMA TABERNA - VILADORTMUND 5:5
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 TRAVESURAS F.C. - VILAREAL 2:6
4 entradas en 09. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 MURITOS FC - REPESCAOS DE ORO 2:4
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 6
22:00 MAGICIAN F.C. - YAYO VALLECANO 7:3
2 entradas en 10. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 10
20:00 TALLERES BAIDEZ FC - YAYO VALLECANO 6:3
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 MAGOHI E HIJOS - ROSTISSERIA EL SURTIDOR 9:9
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 CANARINHA IBERIANA - ESPRATANOS 3:4
3 entradas en 11. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 MCLAN - MAGICIAN F.C. 8:4
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 DTRANQUIS FC - ACTIMEL ReUNITED 9:4
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 SONS OF ST. BOI F.C. - VIEJAS GLORIAS 5:3
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 SATANIBOL - MINABO DE KIEV 2:4
4 entradas en 12. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 10
21:00 APELO XIII - MAMMAFIORE 8:5
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 MALAGUITA FC - OLÍMPIC 5:22
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 10
22:00 ZIPOTE UNITED - LECHE ESTHER 13:1
3 entradas en 13. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 11
20:00 REPESCAOS DE ORO - DTRANQUIS FC 3:6
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 ACTIMEL ReUNITED - SONS OF ST. BOI F.C. 4:8
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 MINABO DE KIEV - CANARINHA IBERIANA 8:6
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 VIEJAS GLORIAS - MAGOHI E HIJOS 4:6
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 ESPRATANOS - ZIPOTE UNITED 0:1
5 entradas en 16. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 11
20:00 MAMMAFIORE - SATANIBOL 3:3
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 TABITR3S - MURITOS FC 0:5
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 MAGICIAN F.C. - TRAVESURAS F.C. -:-
3 entradas en 18. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (2a divisió) 2016-2017-Jornada 11
20:00 ROSTISSERIA EL SURTIDOR - ISOTOPOS -:-
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 YAYO VALLECANO - MCLAN -:-
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 POTABLAVA FC - APELO XIII -:-
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 VILADORTMUND - MALAGUITA FC -:-
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 VILAREAL - LA ULTIMA TABERNA -:-
5 entradas hoy 19. Gener 2017
Lliga F7 Baix Llobregat (1a divisió) 2016-2017-Jornada 11
21:00 OLÍMPIC - TALLERES BAIDEZ FC -:-
Lliga F7 Baix Llobregat (3a divisió) 2016-2017-Jornada 11
22:00 LECHE ESTHER - LA NARANJA FATÍDICA -:-
2 entradas en 20. Gener 2017

Calendari Lliga F7 Caps de setmana

<< < Gener 2017 > >>
Dil Dim Dic Dij Div Dis Diu
-5 -4 -3 -2 -1 0 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05
26 entradas en el mes Gener 2017 26 entradas en el mes Gener 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
16:00 MACABI DE LEVANTAR - BOCA SENIORS 3:4
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
16:00 VECCHIA SIGNORA - DRINK TEAM 5:0
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
17:00 LA CREMA F.C. - LA GANCHIRINHA 7:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
17:00 RECREATIVO DE JUERGA - DREAMTEAM L-H 2:10
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
18:00 HANNOVER NÁ - WOLFRAMIO'74 10:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 10
18:00 BERBERECHOS - CANARINHA FC 5:2
6 entradas en 07. Gener 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 7
20:00 LA GANCHIRINHA - BERBERECHOS 6:2
1 entrada en 13. Gener 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
16:00 PRAT CITY - RECREATIVO DE JUERGA 5:0
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
16:00 LA GANCHIRINHA - MACABI DE LEVANTAR 1:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
17:00 HANNOVER NÁ - BERBERECHOS 6:3
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
17:00 WOLFRAMIO'74 - DRINK TEAM 4:5
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
18:00 BOCA SENIORS - VECCHIA SIGNORA 1:4
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 11
18:00 DREAMTEAM L-H - LA CREMA F.C. 7:3
6 entradas en 14. Gener 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
16:00 LA CREMA F.C. - PRAT CITY -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
16:00 DRINK TEAM - BOCA SENIORS -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
17:00 MACABI DE LEVANTAR - DREAMTEAM L-H -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
17:00 RECREATIVO DE JUERGA - CANARINHA FC -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
18:00 WOLFRAMIO'74 - BERBERECHOS -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 12
18:00 VECCHIA SIGNORA - LA GANCHIRINHA -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 7
19:00 DREAMTEAM L-H - HANNOVER NÁ -:-
7 entradas en 21. Gener 2017
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
16:00 CANARINHA FC - LA CREMA F.C. -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
16:00 HANNOVER NÁ - RECREATIVO DE JUERGA -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
17:00 PRAT CITY - MACABI DE LEVANTAR -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
17:00 DREAMTEAM L-H - VECCHIA SIGNORA -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
18:00 LA GANCHIRINHA - DRINK TEAM -:-
F7 Caps de setmana 2016-2017 (LLIGA)-Jornada 13
18:00 BOCA SENIORS - WOLFRAMIO'74 -:-
6 entradas en 28. Gener 2017

Exclusive Bet casino review https://onlineslots.money/casinos/exclusive-bet-casino/

Best mobile pokies to play at online casinos.